SAYIN VALİMİZİN İLÇEMİZİ ZİYARETİ
 
 
Sayın Valimiz, İlçemizde bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu.
 
Saat: 11.30’da İlçemize gelen Sayın Valimiz, İlçemiz Kaymakam Vekili Nur Sevinç ÖZBEK, Belediye Başkanı Hüseyin ÖZÇELİK ve diğer yetkililer tarafından Hükümet Konağı önünde karşılandı.
 
Kaymakamlığımız ziyaret defterini imzalayan Sayın Valimiz, İlçenin genel durumu hakkında bilgi veren Kaymakam V. Sayın Nur Sevinç ÖZBEK, Valimize Türk Bayrağı ve üzerinde isminin yazılı olduğu Osmanlı Turası flamasını takdim etti.
 
Kaymakamlığımızı ziyaretinin ardından Karakeçili İlkokulunu ziyaret eden Sayın Valimiz, sınıfları gezerek öğrencilerle bir süre sohbet etti, öğrencilere çeşitli kırtasiye hediyeleri verdi.
 
Daha sonra Karakeçili Belediyesini ziyaret eden Sayın Valimizi, Belediye Başkanı Hüseyin ÖZÇELİKi Belediye Meclis Üyeleri ve diğer yetkililer karşıladı. Belediyenin çalışmaları ve ihtiyaçları hakkında Belediye Başkanı  tarafından bilgi sunuldu.
 
İlçe Pazar yerinde de incelemelerde bulunan Sayın Valimiz, esnaf ve vatandaşlarla sohbet ederek hayırlı işler temennisinde bulundu.
 
Sayın Valimiz,, ziyaret ve incelemelerinin ardından Karakeçili Belediyesi Toplantı Salonu’nun da muhtarlar ve vatandaşlarla bir araya geldi.
 
Geniş katılımlı değerlendirme toplantısına, İlçemiz Kaymakam Vekili Nur Sevinç ÖZBEK, Belediye Başkanı Hüseyin ÖZÇELİK, İl ve İlçe müdürleri ile muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.
 
Karakeçili ilçesinde sorunları görüşmek, paylaşmak ve fikir alışverişinde bulunmak üzere düzenlenen ‘Değerlendirme Toplantısı’nı yöneten Sayın Valimiz M.İlker  HAKTANKAÇMAZ, “ Bu toplantıları yapmamızın asıl amacı vatandaşlarımızla, muhtarlarımızla, bir araya gelmek ve doğrudan vatandaşlarımızın sorunlarını dinlemek, çözüm önerileri varsa onları dinleyip ona göre önümüzdeki dönemde yapılacak çalışmaları yönlendirmek “ dedi.
 
 Değerlendirme toplantısının sona ermesinin ardından Sayın Valimiz, sık sık meydana gelen trafik kazalarının yaşandığı Kulu- Bala – Karakeçili  (Tadım Kavşağı) Kavşağında da incelemelerde bulunarak konunun takipçisi olacağını ifade etti.
 
Sayın Valimiz, saat: 15.30’da İlçemizden ayrıldı. 
 
 
 
,
 
 
 
                   
                                                                           https://www.cimer.gov.tr/