İlçemiz Kaymakamı Sayın Kemal Sefa GÖKMENOĞLU LGS Sınavında dereceye giren öğrencileri ödüllendirdi.
 
Kaymakam Gökmenoğlu; 2018 Liselere Geçiş Sınavı’nda (LGS)  Türkiye genelinde 350 puanla %8.8 dilimine giren Karakeçili Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Samet Can Tekin ile  323 puanla %15 dilimine giren Karakeçili Atatürk Ortaokulu öğrencisi Melike Yıldırım’ı, ailelerini ve  İlçe Milli Eğitim Müdür V. Abdulkerim Durmaz’ı makamında kabul etti.
Başarının, istikrarlı ve düzenli çalışma sonucunda oluştuğunu dile getiren Kaymakam Gökmenoğlu: “Bugün burada Liseye Geçiş Sınavında (LGS) ilçemizde birinci ve ikinci olarak gurur kaynağımız olan öğrencilerimiz, okul müdürlerimiz ve onlar için her türlü desteği veren aileleri ile birlikteyiz.
 Öğrencilerimizin bu başarılarının lisede, üniversitede ve hayat boyu sürmesini temenni diliyorum. Sınav süreci sizler için yorucu ve stresli bir dönem oldu. Artık sırada hayatınızın dönüm noktası olan üniversite sınavı var. Sizlere tavsiyem okul derslerinizin yanında müzik, spor, sosyal ve kültürel alanlarda da kendinizi geliştirmeniz ve yetiştirmenizdir. Ülkemizin ve milletimizin sizin gibi başarılı öğrencilere her zaman ihtiyacı var. Sizler bizim gurur kaynağımızsınız. Öğrencilerimizi, bıkmadan yorulmadan çalışarak yetiştiren okul idarecilerimizi, öğretmenlerimizi ve velilerimizi tebrik ediyorum.” dedi.
Kaymakamımız Gökmenoğlu, öğrencilere çeşitli hediyeler vererek ödüllendirdi.
 
 
 
                   
                                                                           https://www.cimer.gov.tr/