İlçe İdare Şube Başkanları Toplantısı Yapıldı.
 
5442 Sayılı İl İdaresi Kanununun 40. maddesi gereğince Kaymakamlık Toplantı Salonunda İlçe İdare Şube Başkanları Toplantısı Kaymakamımız Sayın Kemal Sefa GÖKMENOĞLU başkanlığında İlçe İdare Şube Başkanlarının (Kamu Kurum ve Kuruluşları Müdürleri) katılımı ile 20.07.2018 Cuma günü saat 14.30'da yapıldı.
 
Kaymakamımız GÖKMENOĞLU yaptığı konuşmada; Kamu hizmetlerinin sunumunda kalitenin artırılması, vatandaş memnuniyeti, insan odaklı hizmet anlayışının tesis edilmesi, kamu hizmetlerinde etkinlik, tasarruf ve verimliliğin artırılması, yatırımların izlenmesi, yeni yapılacak yatırımların planlanması ve hizmet sunumunda varsa aksayan yönlerin tespiti ve giderilmesi,  asayiş hizmetlerinin etkin şekilde devamlılığının sağlanması konularında dikkat edilmesi ve yapılması gereken hususları ifade etti.
 
 Kaymakamımızın konuşmasının devamında “İlçemizde verimli, hesap verilebilir, vatandaş beyanına güvenen, şeffaf bir kamu yönetimi oluşturmak, kamu hizmetinin doğru, hızlı ve kaliteli bir şekilde sunulması hedefimiz olacaktır” dedi.
 
Toplantıya katılan İlçe İdare Şube Başkanları (Kurum Müdürleri) kendi kurumları hakkında görüşlerini sundular.
 
         Toplantı sonunda “Sıfır Atık Projesi” israfın önlenmesini, kaynakların daha verimli kullanılmasını, atık oluşum sebeplerinin gözden geçirilerek atık oluşumunun engellenmesi veya minimize edilmesi, atığın oluşması durumunda ise kaynağında ayrı toplanması ve geri kazanımının sağlanmasına hakkında bilgi verildi.
 
 
 
                   
                                                                           https://www.cimer.gov.tr/