29’uncu Vergi Haftasında Kaymakamımızı Ziyaret.

        
           Bu yıl 29’uncusu düzenlenen Vergi haftası etkinlikleri kapsamında Karakeçili Malmüdürü Melek VAROL, Şef M.Serdar ÇELEBİ ve Gelir Uzmanı Hacı AVAN  Kaymakamımız Sayın Halil İbrahim KÖROĞLU’nu makamında ziyaret ettiler.
         Malmüdürü Melek VAROL ziyarette Kaymakamımıza 29. Vergi Haftası’nı kutladıklarını belirterek “Vergi Haftası’nın amacı mükelleflerimize vergi ödeme alışkanlığı kazandırmak ve sağlıklı bir vergi bilinci oluşturmaktır.” dedi
Kaymakamımız Halil İbrahim  KÖROĞLU, ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Çocuklarımıza daha iyi bir eğitim vererek güvenli bir gelecek bırakmak, vatandaşlarımıza götürülecek olan tüm kamu hizmetlerinin seri ve etkin bir şekilde yürütmek, doğal afetlere uğrayan vatandaşlarımızın yaralarını ivedi bir şekilde sarmak için gerekli maddi kaynağı vatandaşlarımızın ödediği vergi gelirleri oluşturmaktadır.
Vergi vermenin vatandaşlık görevimiz olması yanında kutsal olduğu bilinciyle, Vergilerini tam ve zamanında ödeyerek ülkemizin kalkınmasına, kamu hizmetlerinin vatandaşlarımıza etkin bir şekilde sunulmasına katkı sağlayan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.
 
 
 
 
 
  
                   
                                                                           https://www.cimer.gov.tr/